Jakie usługi oferują dietetycy online?

Usługi dietetyków online nie ograniczają się wyłącznie do układania indywidualnych jadłospisów, mimo iż ten wariant jest najpopularniejszy i to on jest oczywiście najczęściej wybierany przez klientów.

Dietetycy online – jak funkcjonują?

W ostatnim jednak czasie, z myślą o specjalnych wymaganiach klientów, oferty te zostały mocno rozszerzone i wyraźnie rozbudowane. Dołączyły do nich diety układane chociażby dla par! Od teraz małżeństwa, które chcą się odchudzać razem, nie muszą już oddzielnie wykupywać dla siebie dwóch różnych jadłospisów i jeść innych rzeczy, co wiązałoby się ze sporą stratą czasu i koniecznością organizacji pracy. Prawie każdy dietetyk przez Internet tworzy teraz specjalne menu dla par. A to właśnie z tej propozycji wiele osób chciałoby skorzystać. No bo po co odchudzać się samemu, skoro dużo przyjemniej i łatwiej można to robić z kimś bliskim? Więcej takich porad związanych z odchudzaniem znajdziesz w serwisie https://www.czemu.pl/.

Dietetycy online, a wprowadzenie zmian nawyków żywieniowych

Zazwyczaj zmiana nawyków żywieniowych jednej osoby motywuje partnera do podobnego przedsięwzięcia. Ciężko zajada się te wszystkie kaloryczne pączki, tłustą pizzę z serem i zapija to wszystko kolorowymi gazowanymi napojami, gdy w tym samym czasie chłopak czy dziewczyna przygotowuje dla siebie zdrową sałatkę, by zaraz potem udać się na siłownię czy pójść pobiegać. W grupie zawsze jest raźniej! I nie są to wcale puste słowa. Parę razy udowodniono już, że osoby, które odchudzają się w grupie lub przynajmniej z jedną osobą, chudną dużo szybciej od tych, którzy próbują przeprowadzać redukcję zupełnie samodzielnie i nie mają nawet żadnego wsparcia ze strony swojej rodziny. Dietetyk online chętnie współpracuje właśnie z parami. Układa taki jadłospis, który byłby odpowiedni dla obu stron.

Oczywiście jest on delikatnie modyfikowany dla każdej z tych dwóch osób, bo to normalne, że mężczyzna o wadze stu kilogramów będzie jeść nieco więcej niż jego partnerka, która waży prawie dwukrotnie mniej. Diety dla par są jednak bardzo opłacalne. Zazwyczaj wypadają też dużo taniej od indywidualnych pakietów.