Jak przedsiębiorca internetowy, bloger lub influencer może oszczędzić więcej czasu?

Czas naprawdę równa się pieniądz. Jeśli jesteś przedsiębiorcą internetowym, musisz zadać sobie pytanie, jak najlepiej wykorzystać swój czas, ponieważ TWÓJ czas to pieniądz. Na kondycję Twoich zysków ma bezpośredni wpływ sposób, w jaki zdecydujesz się przydzielać godziny pracy.

Przedsiębiorca internetowy, bloger lub influencer – sposoby na oszczędzanie czasu

Najpierw omówmy, czym naprawdę jest Twoja praca jako przedsiębiorcy internetowego. Twoim zadaniem jest rozwój firmy. Twoim zadaniem jest nawiązanie tych kontaktów, które przyniosą Ci pieniądze. Twoim zadaniem jest wymyślanie pomysłów i urzeczywistnianie ich. Twoim zadaniem jest sfinalizowanie tej transakcji! Zgadzasz się z takim opisem obowiązków zawodowych przedsiębiorcy internetowego, prawda?

Dobra! Porozmawiajmy teraz, czym NIE jest Twoja praca jako przedsiębiorcy internetowego

Bycie przedsiębiorcą internetowym nie kwalifikuje Cię jako księgowego, guru reklamy czy pisarza. Nie masz kwalifikacji, aby być organizatorem imprez ani agentem podróży. Kiedy zdecydowałeś się zostać przedsiębiorcą internetowym, który nie sprawił, że automatycznie zrobiłeś z siebie „zdobywcę wszystkiego”.

Możesz marnować dużo swojego cennego czasu na zadania, w których po prostu nie jesteś dobry. Jesteś ideałem mężczyzny/kobiety. Twoim zadaniem jest sprawić, by Twój biznes się rozwijał i będziesz w tym dobry, pod warunkiem, że właśnie tam wykorzystasz swój czas i ukierunkujesz swoją energię. Jeśli będziesz nalegać na robienie wszystkiego sam, bez względu na to, czy jesteś w tym dobry, czy nie, zużyjesz całą swoją myśl i energię i nie będziesz miał nic na robienie rzeczy, które tylko TY możesz zrobić, aby Twój biznes się rozwijał.

Zatrudnij księgowego lub usługę księgową

Każda firma musi prowadzić rejestr codziennych transakcji finansowych, a nawet najmniejsze transakcje stanowią duże odliczenia podatkowe w ciągu roku. Nie możesz po prostu umieścić wszystkiego w rubryce „różne” i nie możesz spędzać około godziny dziennie na zajmowaniu się zwykłymi obowiązkami księgowymi. Księgowi i księgowi pobierają opłaty tylko za czas, który faktycznie poświęcają na pracę dla Ciebie. Zwykle mają wielu klientów.
Jeśli spędzą godzinę pracując nad twoimi danymi, opłata zostanie naliczona tylko za tę godzinę. TY nie jesteś księgowym ani księgowym i prawdopodobnie spędziłbyś trzy lub cztery godziny wykonując te same zadania, a następnie z wątpliwymi wynikami. Zatrudnij księgowego lub księgowego!

Zatrudnij wirtualnego asystenta (Virtual Assistant)

Wirtualny asystent może zaoszczędzić wiele godzin na przyziemnych zadaniach, które należy wykonać, aby prowadzić udany biznes internetowy. Wirtualny agent może sprawdzić Twoją pocztę e-mail i wysłać tylko te e-maile, z którymi musisz osobiście się z Tobą skontaktować. Przedsiębiorcy internetowi otrzymują więcej niechcianej poczty niż ktokolwiek inny! Dobry VA może również działać jako biuro podróży i dokonywać dla Ciebie rezerwacji lotniczych i hotelowych. Wynajmij VA!

Użyj ghost writerów i usług składania artykułów

pisanie artykułów i e-książek jest zawsze dużą częścią całego marketingu internetowego, bez względu na niszę. Będziesz musiał mieć zawartość strony internetowej, a także musisz przesyłać artykuły i e-booki do banków i repozytoriów, aby inni mogli z nich korzystać, wraz ze skrzynką zasobów, aby budować swoją wiarygodność online.
Twórcy Ghost będą publikować posty na blogach i forach nad Twoim własnym plikiem podpisu, który zawiera Twoje imię i nazwisko oraz stronę internetową. Niektórzy ghost writerzy będą również przesyłać artykuły i e-booki do banków i repozytoriów. Jeśli ghost writer, którego zatrudniasz, nie, możesz poszukać firmy zajmującej się składaniem artykułów, która zajmie się tym czasochłonnym zadaniem.

Skorzystaj z agencji reklamowej

Teraz agencje reklamowe nie działają tanio, więc musisz bardzo, bardzo dokładnie określić, co chcesz, aby robili dla Twojej firmy. Prawdopodobnie możesz uzyskać reklamy PPC napisane dość rozsądnie, a nawet to będzie dla ciebie ogromną pomocą pod względem czasu. Każdego dnia jest tylko tyle godzin, że możesz poświęcić tylko tyle godzin na pracę, aby Twój biznes online odniósł sukces. Poza biznesem wciąż istnieje życie.

Publikacje o tym jak prowadzić własny biznes on-line znajdziesz w serwisie https://www.wfirmie.pl/.

Masz przyjaciół i rodzinę, które wymagają trochę czasu. To sprawia, że jeszcze ważniejsze jest, abyś poświęcał swój czas na rozwój swojej firmy, a nie marnował go na wykonywanie codziennych zadań, które mogą zająć tak dużo cennego czasu.